Přeskočit na obsah

Reference

Nikol R.

22. 02. 2024

Nelituji, že jsem si pro prodej nemovitosti vybrala kancelář paní Kosturové. Celý tým poskytuje nadstandardní servis, klient je informován o každém kroku. Dámy, děkuji vám ještě jednou za vše, s vámi byla celá záležitost snadná a velmi rychlá. Paní Schovajsová odvedla výbornou práci. Přeji vám spoustu dalších úspěchů.

Vlastimil Kuthan

26. 01. 2024

Jsem velmi spokojen s jednáním makléřky Blanky Schovajsové. Při zprostředkování pronájmu jsem se setkal s nadstandartním a velmi profesionálním přístupem. Děkuji

František Řeha

29. 12. 2023

S jednáním p. Kosturové jsem velmi spokojen. Mohu všem doporučit pro prodej nebo koupí nemovitosti.

Lucie Palkova

19. 12. 2023

Pro spolupráci s RK paní Jitky Kosturové jsem se rozhodla na základě pozitivního dojmu při prvním našem setkání,kdy paní Kosturova působila profesionálně zdatnou makléřkou znalou místních poměrů v oblasti realit.Jako potencionální klientce mi dala prostor a čas se rozhodnout a ihned po uzavření smlouvy o výhradním zastoupení činila potřebné kroky.Jeji prezentace prodávané nemovitosti byla perfektní a v průběhu celého obchodu s ní potažmo její asistentkou jsem byla průběžně o všem informována.Celá spolupráce nebyla poznamenána žádnou závadou a jsem velice ráda, že jsem se rozhodla svěřit prodej mé nemovitosti do jejich rukou.Všem mohu doporučit a děkuji touto cestou za spolupráci.
S pozdravem Lucie Palková.

Petr Olšar

13. 10. 2023

Při prodeji svého rekreačního domku jsem využil služeb realitní kanceláře paní Jitky Kosturové. Její nabídku jsem zaznamenal na billboardu. Paní makléřku jsem kontaktoval a domluvili jsme si schůzku hned na příští den. Po prohlídce nemovitosti jsme uzavřeli Smlouvu o výhradním poskytování realitních služeb.
Velmi oceňuji profesionálně zpracovanou prezentaci prodávané nemovitosti a komplexnost poskytovaných služeb.
Paní makléřkou Jitkou Kosturovou a také její asistentkou paní Lenkou Pučanovou jsem byl o všem průběžně informován a vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti.
Realitní kancelář paní Kosturové mohu jen doporučit!

Lenka Arvin-Bérod

15. 06. 2023

Do Krnova mě zavedla má intuice, v průběhu hledání vhodné nemovitosti v Opavském regionu. Od prvního okamžiku, kdy jsem podala požadavek na prohlídku bytu, který nabízela realitní kancelář paní Kosturové, jsem podvědomě věděla, že tady jsem na správném místě. Prvotní telefonát s její velice empatickou a úžasně milou paní Pučanovou, byl signálem příjemné spolupráce. Od této chvíle každý krok navazoval na sebe tak hladce, že nebylo možné pochybovat o profesionalitě, kterou tato realitní kancelář vybudovala svou oddaností, pracovitostí, nabitými letitými zkušenostmi a láskou k této profesi s přátelským přístupem. Paní Kosturová má talent, který si zaslouží velký obdiv!

Petr Hendrych

14. 06. 2023

Spokojenost 😀

Stručkova Marketa

13. 06. 2023

Úžasná spolupráce. Maximální spokojenost od začátku až do konce.
Pani Kosturová a její asistentka jsou bezkonkurenční. Lidé na svém místě.
Doporučujeme na 1000%🥇🏆🏅

Jana Koukolová

02. 06. 2023

Tato realitní kancelář je bezkonkurenční „number ONE“. Poskytuje profesionální služby na podkladě letitých zkušeností na vysoké odborné úrovni, se vždy vstřícným přístupem a odpovědným jednáním.
Paní Kosturová a paní Pučanová, budu-li v budoucnu řešit prodej či nákup nemovitosti, tak jedině s vámi.

Velký dík za skvěle odvedenou práci. Své pozitivní zkušenosti budu ráda šířit dál….

Veronika Helienková

30. 05. 2023

Chtěla bych pochválit profesionální přístup paní Kosturové i paní Pučanové. S paní Kosturovou jsem v průběhu 10ti let spolupracovala několikrát, ať už v oblasti pronájmů či prodejů nemovitostí. Přístup byl vždy profesionální, lidský, aktivní, velice rychle reaguje na jakýkoliv podnět. Mohu jen doporučit.

Markéta Peterová

30. 05. 2023

Zajištění realitních služeb na jedničku, přístup perfektní a profesionální. Moc děkuji a mohu jen doporučit

Eva Fridrichová

29. 03. 2023

Moc děkuji realitní makléřce paní Kosturové i její asistence paní Pučanové za jejich práci. Všechno bylo z jejich strany perfektně připravené a zařízené. Ode mě jednička s pěti hvězdičkami.

Ladislav Charvát

01. 02. 2023

Byli jsme s vámi velice spokojeni. Zajištění realitních služeb bylo na perfektní a profesionální
úrovni. Mohu vás jen doporučit dalším stávajícím klientům.

David Ulmann

05. 01. 2023

Děkuji za výbornou spolupráci při pronájmu nemovitosti. Služeb Vaší realitní kanceláře jsme využil již několikrát a vždy jsem byl velmi spokojen. Hezký den Ulmann

Zuzana Gomolová

Moc děkuji za spolupráci s Vámi, jste profík na svém místě a jsem ráda, že jsem měla tu čest s Vámi spolupracovat. Tajně doufám, že spolu budeme za pár let spolupracovat ohledně koupi nemovitosti, nikoho jiného bych nechtěla.

Jakub Turcovský

18. 12. 2022

Já už za jiným realitním makléřem pro Krnovsko nejdu. Paní Kosturová a její asistentka paní Pučanová dělají svou práci fakt dobře.

Jiří Glasa

08. 12. 2022

Výborná spolupráce s p. Kosturovou rychlé jednání slušné chování jsem velmi spokojen doporučuji tuto realitní kancelář.

Jiří Navrátil

01. 12. 2022

Dobrý den, děkuji za spolupráci jsem velmi spokojen s vaší činností.Mějte se hezky, s pozdravem J.N.

Radek Zajíc

01. 12. 2022

Paní Kosturová je nejlepší realitní makléř na světě. Zajistila kupce naší nemovitosti, zprostředkovala prodej. Pokud potřebujeme něco pronajmout , tak i toto zvládá bravurně- jak komerční prostory, tak i bytové. Je to profesionálka každým coulem. Kdybychom kolem sebe měli takové schopné lidi i v jiných oblastech, tak jsme šťastni.

Denisa

01. 12. 2022

Velice doporučuji, realitní kancelář funguje skvěle a spolehlivě, má moji důvěru.

Milan Chlopčík

01. 12. 2022

Znalost realitního trhu, rychlost, domluva, rady, provázanost na ostatní instituce( právník, banka, atd.) je na nejvyšší úrovni.
Byl jsem překvapen jak vše klape. Bezproblémová iniciativa byla na straně paní Kosturové a to jak telefonicky, tak připravenými formuláři, smlouvami, plnými mocemi atd.
Když porovnám svou komplikovanou iniciativu při hledání nájemce bytu a její, pak musím konstatovat, že paní Kosturová je profesionál a já amatér.

Ondřej Pala

01. 12. 2022

Z pozice kupujícího hodnotím spolupráci na jedničku. Rychlá, bezproblémová komunikace jak telefonicky tak přes mail. Perfektní domluva ohledně všech záležitostí a našich požadavků spojených s nákupem nemovitosti. Kladně hodnotím také flexibilní přístup při sjednávání schůzek v rámci celého procesu převodu nemovitosti.

Alexandra

26. 07. 2022

Se spoluprací jsme byli velmi spokojení. Paní je velmi ochotná, poradí. Byli jsme spokojení.

Daniela

01. 07. 2022

Maximální spokojenost. Jsme moc rádi, že jsme využili Vašich služeb, obzvlášť v této době jsme se přesvědčili, že jsou mezi námi takoví, na které je spolehnutí. Paní Kosturová je svědomitá, komunikuje a průběžně informuje, což bylo perfektní. Ještě jedno veliké díky a rozhodně stojí za to doporučení předávat dále. 🙂

Ivana D

29. 06. 2022

Vstřícnost, otevřenost, profesionalita, rychlost. Paráda.

Martin Kopeček

29. 12. 2021

Skvělá práce a profesionální přístup

Petr Magál

23. 12. 2021

Spolupráce s vámi byla vynikající, jsem naprosto spokojen, děkuji za vše.

Martin Kopeček

17. 12. 2021

Vynikající a profesionální přístup

IVO

07. 11. 2021

VŠE OK.

Vlastimil Svozil

Naprostá spokojenost v komunikaci a průběhu nákupu nemovitosti. Za sebe vřele doporučuju.

Adéla

17. 09. 2021

Velká spokojenost s makléřkou, rychle jednání, rychlá koupě, vše jsme veděli dopředu, co a jak bude. Žádné útajené doplatky, provize apod. Hned u prohlídky jsme věděli kolik peněz za co dáme. Ze všech makléřů, které jsme při hledání chalupy potkali, tak paní Kosturová byla nejlepší a vše řekla na rovinu, čehož si cením v dnešní době.

Kamila Silberová

01. 08. 2021

VELKÁ SPOKOJENOST!! Paní Kosturová a její team ví co dělá–vyslechne vaše přání a požadavky a potom to vše jde tak jak má.

Karel Novák

16. 07. 2021

Děkuji paní Jitce Kosturové za profesionální a individuální přístup, obětavost,spolehlivost a lidské jednání a bezvadně uzavřenou transakcí od A do Z, vřele doporučuji.

Žaneta Slavíková

15. 07. 2021

Děkujeme za spolupráci paní Makleřce a její asistence.

Gabriela Nemcová

03. 07. 2021

Rychlé jednání, profesionální přístup, paní Kosturová je jednička ve svém oboru, doporučuji.

Alena Tůmová

28. 03. 2021

Paní Kosturová mi byla nápomocna od prvního dne. Má jasně propracovanou strategii, jako klientka jsem vždy věděla jaká je situace, co je potřeba udělat, atd..respektive většinu věcí pro mě proaktivně dělala paní Kosturová. Moc ji děkuji za úspěšný prodej nemovitosti.

Věra Malíková

23. 03. 2021

Paní Jitka nám poskytla naprosto profesionální a komplexní služby. Pro každý náš problém měla řešení. Mohu vřele doporučit. Děkujeme

Alena Dimitriu

26. 02. 2021

Paní Jitka je profík. Rychlá, stručná, věcná. Má mou důvěru. Již podruhé jsme měly smluvní vztah a vše ok. Díky ????????

Ingrid Wooning

28. 12. 2020

Děkujeme za profesionální přístup a rychlé vyřízení.

Zuzana Piňos

08. 12. 2020

Absolutně profesionální, rychlé a úspěšné jednání, a zároveň vždy s úsměvem 🙂

Chovančeková

01. 12. 2020

Ďakujem krásne pani Kosturovej a jej kolegyni pani Pučanovej za skvelú spoluprácu. Okrem toho, že sú obe ako osoby veľmi príjemné, tak sú, čo je v tejto oblasti pôsobenia najviac dôležité, rýchle, flexibilné, a neskutočne spoľahlivé a nápomocné. Bez nich by som to nezvládla, a som úprimne rada, že ma intuícia zaviedla práve do ich kancelárie. Vrelo odporúčam spoluprácu s týmito dámami, a to vychádzam z nejakej tej osobnej skúsenosti s realitnými maklérmi. S pozdravom Katarína 🙂

Scholzová

31. 10. 2020

Hodnotím kladně profesionální jednání a dobrou spolupráci s paní Kosturovou. Děkuji.

Ženožičkovi

07. 10. 2020

Děkujeme paní Jitce Kosturové a její kolegyni paní Lence Pučanové za jejich profesionální a zároveň lidský přístup, spolehlivost, obětavost a kvalitní služby při koupi pozemku. Vše proběhlo bezproblémově, na vysoké úrovni, zkrátka o nic jsme se nemuseli starat. Tímto jen doporučujeme.

Giannis

05. 10. 2020

Ochota a profesionální přístup děkuji !!

Ondřej Bartoš

05. 10. 2020

Mazurová

18. 05. 2020

Dobrý den, paní Kosturová,chtěla bych Vám poděkovat za profesionální přístup v souvislosti s pronájmem nemovitosti ve městě Krnově. Velice oceňuji Vaši zkušenost z oboru, proklientský a lidský přístup bez ohledu na Váš osobní čas. Balíček full servis jsem především ocenila nejen v době koronavirového stavu, ale především proto, že nejsem z Krnova a všechny služby kolem pronájmu proběhly tak, jako bych byla přítomná. Děkuji Vám a přeji mnoho spokojených klientů, s úsměvem Dagmar Mazurová

Roman Číhal

11. 05. 2020

Složitější případ nákupu domu a zahrady od více vlastníků proběhl pod vedením paní Kosturové bezvadně dle dohodnutého postupu a bez zbytečných odkladů. Velká spokojenost.

Ivana Večerková

10. 05. 2020

Tímto děkuji paní Kosturové a její asistentce za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost při koupi bytu. Vše probíhalo v naprostém pořádku a bez komplikací. Byla jsem velmi spokojena a tímto mohu jen doporučit a přeji všem klientům, aby měli takové štěstí jako já.

Svatopluk Kříž

29. 04. 2020

Velká spokojenost, kvalitní služby, velmi vysoká úroveň informovanosti. Doporučuji

Hikešová

29. 04. 2020

Služby s pronájmem mého bytu super. Hikešová

Silvie Dvořáčková

17. 04. 2020

Paní Kosturová nám pomohla před 4 roky s koupí bytu, který nám pomohla zrekonstruovat a připravit pro nastěhování. Byla to naprosto jedinečná spolupráce, která se jen tak nevidí a proto jsme se bez váhání rozhodli i pro prodej tohoto bytu. Opět naprosto profesionální přístup, vše bylo rychlé, včasné a vždy s úsměvem. Děkujeme Jitko!

Zbynek Smida

17. 04. 2020

Profesionální přístup, aktivní, ochotná a poctivá realitní makléřka. Skvělá zkušenost. Velké poděkování.

Martin Rejkuba

16. 04. 2020

Absolutně nejlepší, víc se už ani nedá napsat.

Kateřina Válková

16. 04. 2020

Šikovná, spolehlivá, strašně příjemná a ochotná. Maximální spokojenost

Věra Šimíčková

16. 04. 2020

Vše probíhalo k naší spokojenosti. Děkujeme

Uvarovi

16. 04. 2020

Velice příjemna a ochotná paní makléřeka, vše bylo v pořádku vyřízení za krátkou dobu bez starostí určitě doporučujem.

Milan Ptáček

26. 03. 2020

Velmi spolehlivá a má maximálně profesionální přístup k práci děkuji.

Marketa Cerenova

24. 01. 2020

Velmi dobrá zkušenost. P. Kosturová je velmi vstřícná, ochotná a podnikavá!

Pavel Chomoucky

14. 01. 2020

Naprostá spokojenost, nadstandartní služby. Děkuji

Václav Spurný

12. 12. 2019

Spokojenost se vším….. od A do Z 🙂

Michal Šperňak

12. 12. 2019

Pani Kosturova je hotovy andel!!!Je mila,ochotna,prizpusobiva.Lepsi jsme nemohli potkat.Vice takovych lidi.Za veskerou jeji snahu velike DIKY!!!

Anna

07. 09. 2019

Paní makléřka je milá,vstřícná,má přehled o trhu s realitami v okolí. Poradi,co dělat,jak postupovat,vyřizuje hodně věcí s prodejem.Je jednička ve svém oboru a je vidět,že má práci opravdu ráda.Anna.

Čechovi

15. 08. 2019

Dlouho jsme přemýšleli, kterou realitku nebo makléře si vybrat. Dle recenzí jsme vybrali paní Kosturovou a dobře jsme udělali. Spolupráce i komunikace výborná. Vše bylo vyřízeno velmi rychle a k naší maximální spokojenosti. Pokud prodáváte či kupujete nemovitost a chcete být bez obav, starostí a stresu, pak paní Kosturovou můžeme všem doporučit . Ještě jednou děkujeme.

Monika Muchová

29. 07. 2019

Nevím, jak jinak to napsat, než-li super jednání a rychlost a hlavně strašně příjemná makléřka. Ještě jednou touto cestou moc děkujeme. Zdenek a Monika Muchovi

Prouzová Lucie

27. 05. 2019

Naprostá spokojenost se službami paní Kosturové. Můžeme jen doporučit. Vstřícná, milá a naprosto profesionální s obrovským přehledem. Moc děkujeme za Vaši pomoc.

Málek František

05. 04. 2019

S pomocí p.Kosturové, jsme v Krnově prodávali nemovitost. Byli jsme velmi spokojení, zejména s korektním a seriozním jednáním. Doporučujeme.

Alexander Barwiolek

05. 03. 2019

Velmi seriózní jednání a zcela komplexní služby kolem koupě nemovitosti.

David Skliba

02. 01. 2019

Paní Kosturová je velice ochotná a pomohla mi s řešením každého problému. Byl jsem naprosto spokojen se spoluprací.

Eliška Senkyrikova

05. 12. 2018

Skvělá makléřka, bezvadný přístup k práci i lidem!.

Kurejová Libuše

09. 11. 2018

Profesionální přístup, ochota a připravenost. Můžu doporučit všem, kteří potřebují pomoci při prodeji nebo pronájmu nemovitosti. Děkuji.

Pavlína Mališová

05. 10. 2018

Jednání paní Kosturové bylo slušné, vstřícné a korektní.

Zbyněk Šmída

05. 10. 2018

Nejlepší makléřka.

Martin Kovalčík

05. 10. 2018

Velice kvalitní služby.

Radek Zajíc

16. 08. 2018

Paní Kosturová je skvělá. Vždy nám dobře poradila při stanovení „parametrů nájemníka“ a následně nám takového i hledala a vyhledala. Dokáže dobře skloubit nabídku s poptávkou. Při prohlídkách nám vychází vstříc, přizpůsobuje se našim možnostem. Jsme s její prací moc spokojení.

Jan Šenkyřík

16. 08. 2018

Velmi sympatická, spolehlivá a ochotná. Velká spokojenost.

Václav Novosad

23. 07. 2018

S makléřkou jsem byli spokojení. Na první schůzce byla perfektně připravená a i její prezentace nás přesvědčila ke koupi bytu. Poté vždy klapalo vše podle plánů.

Pavel Gazda

23. 07. 2018

Opravdu spokojen, profesionální přístup, nadstandardní jednání, mohu jen doporučit.

Valerie Stojková

23. 07. 2018

Velmi příjemná paní. Moc dobře se s ní spolupracovalo.

Petr Heinz

23. 07. 2018

vzácní to lidé …jako je paní J.Kosturová, spolehlivá , iniciativní …važte si, že ji máte 🙂

Karel Musílek

03. 06. 2018

Paní Kosturová byla vždy velmi ochotná a pomohla s řešením každého zádrhelu. Navíc má velmi dobrý přehled o dění kolem nemovitosti a vše má pod kontrolou.

Nikos Stefanidis

23. 05. 2018

Profesionální přístup a jednání. Naprostá spokojenost.

Marie Zetíková

21. 05. 2018

Maximálně flexibilní,vstřícná,milá.Doporučila bych rozhodně.Zetíková Marie

Hubert Funk

21. 05. 2018

profesionální a vstřícný přístup

Hana Gronkowiczová

12. 04. 2018

Milá paní Jitko,chtěla bych Vám touto cestou poděkovat ( i jménem svých sester) za velmi milé setkání s Vámi. Byla jste nám doporučena známými, kteří říkali, že jste nejlepší v oboru realit. Jejich slova nelhala, protože jste opravdu velmi znalá ve svém oboru. Vaše znalosti a přehled v oboru realit jsou velmi široké a profesionální. Vaše chování bylo milé, příjemné a vstřícné – jste prostě „jednička! Pokud bych ještě někdy potřebovala službu reality, tak jedině RE/MAX a paní KOSTUROVOU. Ještě jednou Vám za vše děkuji a přeji krásný den !!!!!!!!!!!!!!!

Ludmila Koláčková

20. 03. 2018

Spokojenost, jak řešila problémy, které nastaly.

Radomíra Papoušková

23. 01. 2018

Vše zařîzeno k maximální spokojenosti. Profesionalita, znalost trhu, ochota.

Lenka Pavlíčková

08. 01. 2018

profesionalita

Petr Heinz

19. 12. 2017

rychlost ..spolehlivost ..komplexni servis …serioznost …. temer neuveritelne pro dnesni dobu

Petr Filip

20. 11. 2017

Komunikace bez problémů, dohodnuté termíny plněny, velmi spokojen.

Michaela Koníková

03. 07. 2017

Paní Kosturová je velký a nadšený profesionál ve svém oboru, velice organizačně zdatná a ochotná vždycky poradit, vysvětlit a zařídit.

Petr Filip

20. 11. 2017

Komunikace bez problémů, dohodnuté termíny plněny, velmi spokojen.

Michaela Koníková

03. 07. 2017

Paní Kosturová je velký a nadšený profesionál ve svém oboru, velice organizačně zdatná a ochotná vždycky poradit, vysvětlit a zařídit.

David Ulmann

01. 06. 2017

Již potřetí jsem využil služeb paní Jitky Kosturové a jsem opět velmi spokojen jak s přístupem tak i radou. Ještě jednou děkuji.

Josef Rosypal

01. 06. 2017

Byli jsme nadmíru spokojeni.Byli jsme velmi spokojeni,jednání paní makléřky bylo velmi milé,vstřícné a profesionální.

Radim Rudzinski

06. 03. 2017

Služby tak jak mají být. Z pohledu klienta ideální – vše na bedrech makléřky 🙂 Na mě zůstávalo již jen podepisování dokumentů 🙂

Marek Fanderlík

03. 03. 2017

Perfektní profesionální přístup! Jeden z nejlepší makléřů, se kterými jsem pracoval.

Jana Zubalíková

28. 02. 2017

Věnuje se zákazníkovi od a do z, perfektní komunikace, dostupnost kdykoliv klient potřebuje, jasné a srozumitelné vyjadřování a vysvětlování, nadnormativní pomoc klientovi, pozitivní energie

Rudolf Uvíra

25. 02. 2017

vše ok

Irena Ničová

25. 02. 2017

Se službami vaší realitní kanceláře poskytnuté paní Kosturovou jsem byla velmi spokojena a všem bych ji doporučila..

Dušan Pomianovský

25. 02. 2017

Paní Kosturová je člověk na správném místě, Svou práci dělá perfektně a je vidět,že je i jejím koníčkem. Se službami jsem byl maximálně spokojený.

Lenka Bartušková

25. 02. 2017

Příjemné a profesionální vystupování, rychlá odezva na telefony a e-maily.

Martina Tichá

25. 02. 2017

ochotná, příjemná, vždy se snažila vyjít vstříc

Maxmilián Postulka

20. 11. 2016

Práce byla perfektní.

Dáša Málková

20. 11. 2016

Byla jsem velmi spokojená s rychlostí a kvalitou odvedené práce.Je vidět,že paní Kosturovou tato práce velmi baví,což je důležité.

Stanislava Jonštová

08. 09. 2016

Maximalni spokojenost. Zakoupili.jsme si chatku aa stale je nam Jituska k dispozici Mame te radi

Zdeněk Frýdl

30. 08. 2016

vstřícná, příjemná, akční, sympatická

Karel Souček

30. 08. 2016

Maximální spokojenost,prostě nejlepší 🙂

Vendula Kožiolová Pěluchová

30. 08. 2016

Chcete-li spolupracovat s profesionálem, který je flexibilní, spolehlivý a dělá zázraky na počkání, pak je Jitka tou správnou volbou. Spolupráce s ní je radost.

David Ulmann

15. 06. 2016

Vše probíhalo k naší naprosté spokojenosti.

Tomáš Kavan

15. 06. 2016

ochota,výborná domluva,absolutní spokojenost

Šárka Vopálková

05. 06. 2016

Kvalitu služeb poskytovaných makléřem byla na profesionální úrovni. Byla velmi vstřícná, což oceňuji zejména proto, že jsem z Ostravy a prodej se týkal nemovitosti v Krnově. Kéž by bylo víc takových realitních makléřů.

Nikos Stefanidis

31. 05. 2016

Paní Kosturová je stoprocentní profesionál, byl jsem naprosto spokojen.

Marek Novotný

20. 05. 2016

Maximální spokojenost. P.Kosturová vyšla vstříc maximálně a vše proběhlo dle domluvy bez jakýchkoliv změn či potíží.

Alena Kaufmanová

16. 03. 2016

spolehlivost rychlost,vstřícnost

Dušan Pomianovský

16. 03. 2016

S prací paní Kosturové jsem byl velmi spokojen, vše proběhlo profesionálně a nemusel jsem se o nic starat.

Patrik Kuběj

02. 02. 2016

profi přístup za rámec povinností

Magda Dvořáčková

27. 01. 2016

Paní Jitka Kosturová, je profesionál ve svém oboru. Byla vždy na místě včas a podávala nezkreslené a pravdivé informace. Zná velmi dobře oblast ve které prodává reality. Je vstřícná, ochotná, milá a přispěje naprosto profesionální radou. Řekla bych, že za své klienty nejenom myslí na všechna úskalí, ale také je prodejem či nákupem provede naprosto hladce. Kupovali jsme byt pro mou matku, která je již v důchodu a sama se na realitním trhu či ve smlouvách neumí moc dobře pohybovat. Paní Kosturová zajistila všechny právní i lidské úkony, které bylo potřeba udělat, někdy určitě až za hranice jejích pracovních povinností. Jsme rádi, že jsme koupi uskutečnili přes ni, naše zkušenosti s realitními makléři nebyly v minulosti moc dobré. Vše dopadlo na 100% dobře. Děkujeme Jitko a budeme Vás doporučovat. Magda+Silvie Dvořáčkovy

Lucie Višňovská

28. 11. 2015

Paní Jitka Kosturová je jasný esem v oboru realit. Její vědomosti a schopnosti jsou opravdu perfektní, a její makléřská strategie sofistikovaná. Klient se opravdu nemusí starat o nic. Navíc v neskutečné krátké době sehnala kupce na náš původní byt, čímž nám umožnila splnit si náš sen o novém bydlení. Moc děkujeme, manželé Višňovští 🙂

Soňa Sperlichová

16. 11. 2015

Pro mne bylo důležité,že vše,co paní Kosturová řekla,platilo. Přesně ví,co se musí a co se naopak nesmí. A nemovitost prodá,protože se opravdu stará! Za mne je ona jedničkou v oboru!

Eva Horáková

10. 11. 2015

Paní Kosturová má citlivý přístup a snaží se najít co nejlepší řešení problematiky, za což ji upřímně děkuji.

Romana Laláková

08. 11. 2015

Pani Kosturovou mohu jen doporucit, ke klientum ma velmi profesionalni pristup a komplexni znalost realitniho trhu i jeho problematiky. Nema problem s resenim jakekoli i nestardantni situace, komunikace s ni je velmi prijemna. Na jakykoli kontakt vzdy reaguje rychle a s nadsenim, celkove je spoluprace s ni pohadka. Resili jsme pres ni koupi dvou bytu najednou, v pripade potreby prodeje jakekoli nemovitosti v Opave se urcite obratim na ni. V realitnim svete se pohybuji jiz dlouho, ale na realitniho maklere jejiho kalibru jsem jeste nenarazila. Rada bych v nekdy chaotickem svete ceskych realit videla vice profesionalu jako ona.

Petr Kolařík

03. 09. 2015

Kvalitní spolupráce,ochota,vystupování,všem doporučuji.

Monika Burdová

10. 07. 2015

Paní Kosturová ví přesně co dělá je to profesionálka ve svém oboru. Jsem naprosto spokojena 🙂

Kateřina Štrbíková

10. 07. 2015

příjemné vystupování, ochota poradit a vše jasně vysvětlit

Michal Varyš

05. 05. 2015

Profesionální služby, příjemné vystupování…

Monika Šínová

05. 05. 2015

Maximální spokojenost

Radek Seman

05. 05. 2015

Byl jsem nad míru spokojen

dobrehodnoceni.cz

25. 03. 2015

Přešli jsme na nový, bezpečnější systém hodnocení! Tato reference vyjadřuje počet získaných grafických hodnocení makléře do 25.3.2015. Bohužel, přechod nebyl jednoduchý a hledali jsme nejvhodnější způsob, jak vyjádřit předchozí dosažené výsledky našich makléřů, ale nakonec jsme to zvládli 🙂

Přidejte své hodnocení

    Počet hvězdiček:

    98% klientů mé služby doporučuje