Přeskočit na obsah
Rady & tipy

Rady & tipy

Do Polska jen na nákupy nebo i na dovolenou? Co tam rovnou bydlet?

Dlouhodobá situace, která trápí především občany Krnova a blízkého okolí je nedostatek míst pro výstavbu rodinných domů a především jejich cena. Krnov se dlouhodobě vymyká standardním cenám nemovitostí s ohledem na velikost města a jeho polohu. Jedním z důvodů je velký nedostatek stavebních parcel, které když už jsou, tak šplhají do závratných výšin. Část zájemců … Continued

Poděkování

Dovolte mi malé statistické ohlédnutí za uplynulými 7 měsíci.

Odměna za doporučení klienta

Od samého počátku své realitní praxe mám jasnou vizi – poskytovat své služby na takové úrovni, aby se mi všichni mí dosavadní klienti nejen sami vraceli, ale aby mé služby s klidným svědomím i dále doporučovali všem svým známým. A za tímto svým cílem si důsledně jdu.

Kupovat s makléřem nebo bez?

Výběr makléře připomíná výběr partnera. Nejprve se musíte poznat, vzájemně se pochopit a najít společnou řeč. „Na úvodní schůzce se makléř potřebuje dozvědět nejen to, jak si svoje budoucí bydlení představujete, ale i jaké máte plány do budoucna nebo jaký je váš vkus. Aby vám makléř byl schopen najít vysněné bydlení, musí mezi vámi fungovat troška chemie. Srovnání s výběrem partnera je tak na místě.